Většina vašich trápení může mít jednoduché řešení…

Zařídímehostingové služby

Pro vytvořené weby i vlastní e-shopy poskytujeme ve spolupráci s prověřenými společnostmi také hosting (místo, z něhož se stránky návštěvníkům zobrazují). Prostor připravíme, nastavíme doménu a spustíme. Správa webu je volitelnou službou.

K webům všech typů postavených na opensource redakčních systémech máte plný přístup a můžete si je tak kdykoliv přemigrovat, kam uznáte za vhodné. Weby vám můžeme přesunout na místo, kam si určíte sami – nemusíte tak měnit svého oblíbeného poskytovatele webhostingu.

E-shopy, weby pro obce nebo weby postavené na vlastních systémech SaaS jsou provozovány pouze na našich serverech. Vaší výhodou však je, že se nemusíte starat o technické řešení, aktualizace, prostor… Zato se můžete plně soustředit na obsah, marketing, prodeje. I přes toto „omezení“ jsou data vaše a můžete si je tak kdykoliv v plné míře exportovat, importovat, zálohovat k sobě nebo převést jinam. Nikoho neomezujeme.

Řekli o nás

Reference

Michal z Agentury Olaaa! mi vytvořil nadčasové logo, které se mnou vnitřně koresponduje. Než ho začal tvořit, hodinu mě vyzpovídával a dával mi otázky, díky kterým jsem si uvědomil spoustu souvislostí – a ty jsem následně začal uplatňovat také ve svém podnikání.

Ondřej Průcha

kouč a průvodce k úspěchu s radostí

Maluju mandaly a energetické zářiče. Když jsem začala prodávat své obrazy, trápila jsem se s cenotvorbou. Neustále jsem se porovnávala s umělci, kteří jsou již zaběhnutí. Stále jsem chtěla někoho v jeho prodejních cestách kopírovat. Po několika konzultacích jsem si však konečně vžila své uvědomění s vlastní hodnotou a originalitou, kterou tvořím. V Olaaa! mi pomohli postavit se na nohy v umělecké sféře, s počátkem online prodávání, netrápit se „blbostmi“ a podnikat s radostí.

StaniSlávka

umělkyně, malířka

Nevěřím na náhody a jsem rád, že se známe. V agentuře mi pomohli s technickými věcmi ohledně mého již připraveného e-shopu, navrhnout obálky knihy, zpracovat mi některé tzv. mockupy, tedy 3d vizuální podoby knížek a také zautomatizovat některé procesy. Kreativita a přehled v mnoha oblastech jsou až neuvěřitelné. Mohu se tak dál věnovat věcem a činnostem, které mne a nakladatelství posouvají vpřed.

Jiří Alman

nakladatel