Většina vašich trápení může mít jednoduché řešení…

Než se rozhodnetemůžeme spolu váš záměr probrat a případný problém hned vyřešit

  • wKonzultace
  • tZda a jak záměr realizovat
  • Ujasníte si, zda je vše v souladu s vámi
  • Možnosti, plán a rozvoj
  • Vhodnost a nadčasovost řešení
  • Abyste byli konzistentní
  • =Jednoduché a rozpoznatelné
  • Soustředění se na cíl
  • RProstě se zeptejte... 🙂
  • JHlavní přehled

Můžeme vám ušetřit čas i peníze a vaše investice do plánovaného projektu nasměrovat lépe. Netvrdíme, že víme všechno o propojování reálného a online světa, ale rozhodně máme desítky let zkušeností. Za tu dobu naši spolupracovníci a kolegové postavili nebo se podíleli na tvorbě stovek webových prezentací, e-shopů, prodejních stránek, blogů, prošli jsme si úskalími na různých e-commerce platformách, redakčních systémech i automatizacemi procesů.

Máme letité zkušenosti s budováním vizuální podoby a komunikace značek, zákaznické podpory, i reklamním prostorem – od PPC, přes obsahový marketing až po video. Běžně řešíme registrace i problémy s doménami, e-maily, nastavením a doporučením kvalitního hostingu, úzce spolupracujeme s profíky v tomto oboru i mnoha jiných. Sami využíváme nástrojů a aplikací třetích stran, které nám usnadňují práci a zefektivňují čas.

Nicméně více, než na vlastní prezentaci jsme se vždy soustředili na uspokojení potřeb zákazníka. To, co zákazník chce a to co potřebuje jsou často zcela odlišné věci a i díky konzultacím tak můžeme poskytnout naše služby k tomu, aby naši zákazníci rostli.

Řekli o nás

Reference

Michal z Agentury Olaaa! mi vytvořil nadčasové logo, které se mnou vnitřně koresponduje. Než ho začal tvořit, hodinu mě vyzpovídával a dával mi otázky, díky kterým jsem si uvědomil spoustu souvislostí – a ty jsem následně začal uplatňovat také ve svém podnikání.

Ondřej Průcha

kouč a průvodce k úspěchu s radostí

Maluju mandaly a energetické zářiče. Když jsem začala prodávat své obrazy, trápila jsem se s cenotvorbou. Neustále jsem se porovnávala s umělci, kteří jsou již zaběhnutí. Stále jsem chtěla někoho v jeho prodejních cestách kopírovat. Po několika konzultacích jsem si však konečně vžila své uvědomění s vlastní hodnotou a originalitou, kterou tvořím. V Olaaa! mi pomohli postavit se na nohy v umělecké sféře, s počátkem online prodávání, netrápit se „blbostmi“ a podnikat s radostí.

StaniSlávka

umělkyně, malířka

Nevěřím na náhody a jsem rád, že se známe. V agentuře mi pomohli s technickými věcmi ohledně mého již připraveného e-shopu, navrhnout obálky knihy, zpracovat mi některé tzv. mockupy, tedy 3d vizuální podoby knížek a také zautomatizovat některé procesy. Kreativita a přehled v mnoha oblastech jsou až neuvěřitelné. Mohu se tak dál věnovat věcem a činnostem, které mne a nakladatelství posouvají vpřed.

Jiří Alman

nakladatel