Většina vašich trápení může mít jednoduché řešení…

web vám můžemepropojit / nastavit / zautomatizovat

Navrhujeme taková řešení a rozšíření webů, abychom vám usnadnili práci. Mohou to být prodejní formuláře, automatizace sběru e-mailových adres, propojení prodejních formulářů s automatizací následných procesů…

Automaticky odpovídající chatbot je online komunikátor, který šetří pracovníkům zákaznické podpory čas a může nasměrovat potenciálního zákazníka rychle a správně. Můžeme takového robota nastavit i na vašich stránkách. Ušetří vám čas, může zvednout prodeje, protože okamžitě podchytí požadavky potenciálních zákazníků.

Řekli o nás

Reference

Michal z Agentury Olaaa! mi vytvořil nadčasové logo, které se mnou vnitřně koresponduje. Než ho začal tvořit, hodinu mě vyzpovídával a dával mi otázky, díky kterým jsem si uvědomil spoustu souvislostí – a ty jsem následně začal uplatňovat také ve svém podnikání.

Ondřej Průcha

kouč a průvodce k úspěchu s radostí

Maluju mandaly a energetické zářiče. Když jsem začala prodávat své obrazy, trápila jsem se s cenotvorbou. Neustále jsem se porovnávala s umělci, kteří jsou již zaběhnutí. Stále jsem chtěla někoho v jeho prodejních cestách kopírovat. Po několika konzultacích jsem si však konečně vžila své uvědomění s vlastní hodnotou a originalitou, kterou tvořím. V Olaaa! mi pomohli postavit se na nohy v umělecké sféře, s počátkem online prodávání, netrápit se „blbostmi“ a podnikat s radostí.

StaniSlávka

umělkyně, malířka

Nevěřím na náhody a jsem rád, že se známe. V agentuře mi pomohli s technickými věcmi ohledně mého již připraveného e-shopu, navrhnout obálky knihy, zpracovat mi některé tzv. mockupy, tedy 3d vizuální podoby knížek a také zautomatizovat některé procesy. Kreativita a přehled v mnoha oblastech jsou až neuvěřitelné. Mohu se tak dál věnovat věcem a činnostem, které mne a nakladatelství posouvají vpřed.

Jiří Alman

nakladatel