Většina vašich trápení může mít jednoduché řešení…

Vytvořímekurz / obsah / videa / členské sekce

Každý neumí všechno. A tak pomáháme autorům i firmám dotvářet jejich obsah. Provádíme textové korektury, fotíme produkty i tvůrce pro jejich prezentace a blogy, vytváříme infografiky, doplňkové obrázky i mockupy (3d ztvárnění produktu, který fyzicky neexistuje nebo je obtížné jej snadno nafotit). Prostě doplňujeme to, co je vidět.

Rostoucí trend – video

Rozhodnete-li se nahrávat si videa sami, na základě mnohaletých zkušeností a spolupracujících profesionálů můžeme zkonzultovat i možnosti vlastního nahrávání videí, vhodné techniky, střihu i postprodukce. Naučíme vás vytvářet videa jednoduše a rychle, můžeme vám však předat i zkušenosti pro vytváření vlastního nahrávacího studia. Probereme s vámi záměr, plán, scénáře, strukturu, ale třeba také cenotvorbu, viralitu a sociální sítě.

Co je členská sekce?

Je to skrytá část webu s informacemi dostupnými pouze s uživatelským jménem a heslem. Vytváření tzv. členů automatizujeme (např. po zakoupení kurzu je přístup zákazníkovi automaticky nastaven a zároveň je o tom informován).

Pro koho jsou vhodné stránky pouze pro přihlášené uživatele?

Někdo vzdělává své zákazníky, někdo potřebuje informace pro své obchodní partnery a jiný informace pro své zaměstnance. Je to způsob, jak informace mít kdykoliv dostupné v online prostoru pro danou skupinu.

Řekli o nás

Reference

Michal z Agentury Olaaa! mi vytvořil nadčasové logo, které se mnou vnitřně koresponduje. Než ho začal tvořit, hodinu mě vyzpovídával a dával mi otázky, díky kterým jsem si uvědomil spoustu souvislostí – a ty jsem následně začal uplatňovat také ve svém podnikání.

Ondřej Průcha

kouč a průvodce k úspěchu s radostí

Maluju mandaly a energetické zářiče. Když jsem začala prodávat své obrazy, trápila jsem se s cenotvorbou. Neustále jsem se porovnávala s umělci, kteří jsou již zaběhnutí. Stále jsem chtěla někoho v jeho prodejních cestách kopírovat. Po několika konzultacích jsem si však konečně vžila své uvědomění s vlastní hodnotou a originalitou, kterou tvořím. V Olaaa! mi pomohli postavit se na nohy v umělecké sféře, s počátkem online prodávání, netrápit se „blbostmi“ a podnikat s radostí.

StaniSlávka

umělkyně, malířka

Nevěřím na náhody a jsem rád, že se známe. V agentuře mi pomohli s technickými věcmi ohledně mého již připraveného e-shopu, navrhnout obálky knihy, zpracovat mi některé tzv. mockupy, tedy 3d vizuální podoby knížek a také zautomatizovat některé procesy. Kreativita a přehled v mnoha oblastech jsou až neuvěřitelné. Mohu se tak dál věnovat věcem a činnostem, které mne a nakladatelství posouvají vpřed.

Jiří Alman

nakladatel