Většina vašich trápení může mít jednoduché řešení…

Vytvářímemockupy (elegantní 3D zobrazení produktů)

3D knihy (mockupy)

Kromě vizualizací z dodaných podkladů pro vás můžeme zpracovat i kompletní grafické návrhy obálek knih.

3D šanony / 3D boxy (mockupy)

Často se používají jako vizualizační prvek označující soubor lekcí v rámci kurzu.

3D sešity / 3D katalogy (mockupy)

Oblíbený prvek znázorňující pracovní sešit pro stažení ve formátu PDF v rámci kurzů nebo jako upoutávka pro nakoupení školení.

3D hrníčky (mockupy)

Vizualizace hrníčků z různých úhlů, různých barev a různého „potisku“.

Některé mockupy specifických typů hrnků neděláme – nicméně, ptejte se 🙂

Řekli o nás

Reference

Michal z Agentury Olaaa! mi vytvořil nadčasové logo, které se mnou vnitřně koresponduje. Než ho začal tvořit, hodinu mě vyzpovídával a dával mi otázky, díky kterým jsem si uvědomil spoustu souvislostí – a ty jsem následně začal uplatňovat také ve svém podnikání.

Ondřej Průcha

kouč a průvodce k úspěchu s radostí

Maluju mandaly a energetické zářiče. Když jsem začala prodávat své obrazy, trápila jsem se s cenotvorbou. Neustále jsem se porovnávala s umělci, kteří jsou již zaběhnutí. Stále jsem chtěla někoho v jeho prodejních cestách kopírovat. Po několika konzultacích jsem si však konečně vžila své uvědomění s vlastní hodnotou a originalitou, kterou tvořím. V Olaaa! mi pomohli postavit se na nohy v umělecké sféře, s počátkem online prodávání, netrápit se „blbostmi“ a podnikat s radostí.

StaniSlávka

umělkyně, malířka

Nevěřím na náhody a jsem rád, že se známe. V agentuře mi pomohli s technickými věcmi ohledně mého již připraveného e-shopu, navrhnout obálky knihy, zpracovat mi některé tzv. mockupy, tedy 3d vizuální podoby knížek a také zautomatizovat některé procesy. Kreativita a přehled v mnoha oblastech jsou až neuvěřitelné. Mohu se tak dál věnovat věcem a činnostem, které mne a nakladatelství posouvají vpřed.

Jiří Alman

nakladatel