Většina vašich trápení může mít jednoduché řešení…

Vyřešíme vámweb / blog / e-shop / ...

  • Vytvořime zbrusu nový web
  • lUpravíme stávající obsah
  • Provedeme redesign webu
  • Rozšíříme stávající web o nové funkce
  • Oživíme návštěvnost a získáte zákazníky
  • Responzivita (správné zobrazení na různých zařízeních) je standard
  • Doplňkové služby, analytiky, formuláře, sběr kontaktů...
  • RNebo se prostě zeptejte... 🙂
  • JHlavní přehled

Vytváříme nové web stránky, provádíme obsahové i design úpravy stávajících. Webům dáváme řád, aby byly pro návštěvníky jednoduše přehledné a čitatelné. Firemní i obecní prezentace, blogy, prodejní stránky, e-shopy – stránky stavíme tak, aby byly v souladu s vaší značkou, „mluvily“ řečí vaší i zákazníka a vizuálně vše korespondovalo. 

Revizemi webových stránek zjišťujeme technické nedostatky a funkčnost. Rozšiřujeme weby o nové funkce. Zjednodušujeme a automatizujeme některé procesy tak, abyste se mohli naplno věnovat jádru svého podnikání.

Než se do webu pustíme,

probereme spolu vaše konkrétní požadavky a podle toho navrhneme postup i řešení. Není třeba chodit „s kanonem na vrabce“. Je třeba zvolit vhodnou alternativu a rozšířit plán o nejbližší měsíce pro expanzi. A někdy je potřeba zjednodušit a všechno „překopat“. Rádi vám poradíme.

Weby stavíme na vlastních redakčních systémech i opensource (včetně světově nejpoužívanějšího WordPressu)

Řekli o nás

Reference

Michal z Agentury Olaaa! mi vytvořil nadčasové logo, které se mnou vnitřně koresponduje. Než ho začal tvořit, hodinu mě vyzpovídával a dával mi otázky, díky kterým jsem si uvědomil spoustu souvislostí – a ty jsem následně začal uplatňovat také ve svém podnikání.

Ondřej Průcha

kouč a průvodce k úspěchu s radostí

Maluju mandaly a energetické zářiče. Když jsem začala prodávat své obrazy, trápila jsem se s cenotvorbou. Neustále jsem se porovnávala s umělci, kteří jsou již zaběhnutí. Stále jsem chtěla někoho v jeho prodejních cestách kopírovat. Po několika konzultacích jsem si však konečně vžila své uvědomění s vlastní hodnotou a originalitou, kterou tvořím. V Olaaa! mi pomohli postavit se na nohy v umělecké sféře, s počátkem online prodávání, netrápit se „blbostmi“ a podnikat s radostí.

StaniSlávka

umělkyně, malířka

Nevěřím na náhody a jsem rád, že se známe. V agentuře mi pomohli s technickými věcmi ohledně mého již připraveného e-shopu, navrhnout obálky knihy, zpracovat mi některé tzv. mockupy, tedy 3d vizuální podoby knížek a také zautomatizovat některé procesy. Kreativita a přehled v mnoha oblastech jsou až neuvěřitelné. Mohu se tak dál věnovat věcem a činnostem, které mne a nakladatelství posouvají vpřed.

Jiří Alman

nakladatel