Většina vašich trápení může mít jednoduché řešení…

Vyřešíme vámpropojení on-line a reálného světa tam i zpátky

Nezáleží na tom, v jakém světě (on-line či živém) jste začali nebo chcete začít s podnikáním.

Zda již v reálném světě vyrábíte a poskytujete služby, na které si mohou zákazníci „sáhnout“ a uvažujete o rozšíření do on-line světa – nebo zda jste začali v on-line a chcete se prosadit s fyzickým produktem či služou.

Ukážeme vám, že spojení obou prostředí vám dá nové možnosti a využijete svůj potenciál naplno. Drobnosti, technologie, propojování služeb, branding, různé typy a formáty reklamy, procesy a postupy… 

 

Řekli o nás

Reference

Michal z Agentury Olaaa! mi vytvořil nadčasové logo, které se mnou vnitřně koresponduje. Než ho začal tvořit, hodinu mě vyzpovídával a dával mi otázky, díky kterým jsem si uvědomil spoustu souvislostí – a ty jsem následně začal uplatňovat také ve svém podnikání.

Ondřej Průcha

kouč a průvodce k úspěchu s radostí

Maluju mandaly a energetické zářiče. Když jsem začala prodávat své obrazy, trápila jsem se s cenotvorbou. Neustále jsem se porovnávala s umělci, kteří jsou již zaběhnutí. Stále jsem chtěla někoho v jeho prodejních cestách kopírovat. Po několika konzultacích jsem si však konečně vžila své uvědomění s vlastní hodnotou a originalitou, kterou tvořím. V Olaaa! mi pomohli postavit se na nohy v umělecké sféře, s počátkem online prodávání, netrápit se „blbostmi“ a podnikat s radostí.

StaniSlávka

umělkyně, malířka

Nevěřím na náhody a jsem rád, že se známe. V agentuře mi pomohli s technickými věcmi ohledně mého již připraveného e-shopu, navrhnout obálky knihy, zpracovat mi některé tzv. mockupy, tedy 3d vizuální podoby knížek a také zautomatizovat některé procesy. Kreativita a přehled v mnoha oblastech jsou až neuvěřitelné. Mohu se tak dál věnovat věcem a činnostem, které mne a nakladatelství posouvají vpřed.

Jiří Alman

nakladatel